Ryuk-Elisa - Indulat kezelés a paradicsomban. - Ismerkedés

2 posters

 :: Játéktér :: Tokió :: Itabashi

Go down

Ryuk-Elisa - Indulat kezelés a paradicsomban. - Ismerkedés Empty Ryuk-Elisa - Indulat kezelés a paradicsomban. - Ismerkedés

Témanyitás by Elisa Von Altmark Hétf. Márc. 26, 2018 11:22 pm

Órák után az Osztályfőnök marasztalt pár szóra. Miután mindenki kiment a teremből aki jelen volt aznap, egy paksamétát vett elő. Rajta nevemmel. Könnyedén el tudtma olvasni, mert Latin betűkkel volt írva. Nosztalgikus volt ismét ezeket olvasni. Vélhetőleg az otthoni aktám másolata. amennyire levettem neki sem fűlik a dologhoz a foga. Én értetlenül álltam a dolog előtt. Feszengtem, nem dereng hogy bármi problémát is okoztam volna mostanság. Aztán egy kép került elő. Én csak hírét hallottam ennek a képnek. Ahogy megláttam jobb kezembe bele nyilallt a fájdalom. Éles cikázó fájdalom mart a hegeimbe. Pszichés fájdalom lehetett. Végig néztem a fényképen. A tornatermünk oldalán egy hatalmas lyuk tátongott, a mögötte lévő épületekből is igen komoly darabok hiányoztak. Az én emlékeimben még volt fala a tornateremnek. Egészen kifehéredtem a pusztítást látva és tudván ,hogy ez az én kezem munkája. A tanár tőlem várt választ, hogy mégis mi vitt rá erre.
-Dühös voltam.
Dünnyögtem orrom alá. Szégyelltem a dolgot. Két dolog enyhített a lelkiismeretem, az egyik és legfontosabb, hogy nem sérült meg senki. Ez csak szerencse. A másik pedig, hogy elég nagy árat fizettem érte. Rá is markoltam a kezemre. Ettől enyhült a fantom fájdalom ami olykor gyötört, ha eszembe jutott a dolog. Míg én próbáltam önuralmat gyakorolni a bennem lejátszódó folyamatok fölött egy jegyet tolt elém az asztalon. Nem csak egy egyszerű kirándulásra küldött el. Feladatom is volt. Jól érezni magam, kikapcsolódni és ezt megosztani egyik osztály társunkkal. Ryukkal. Rám lett bízva, hogy ő is jól érezze magát a kiránduláson. Nem sűrűn látom az osztályban, de elvileg már meg van beszélték, hogy mikor fogunk találkozni vele. Amint megkaptam az infót hazamentem és még az nap este össze készültem a hétvégére. Kicsit fura volt, hogy egy Fiúval kell eltöltenem a hétvégét a világ végén de nem akadékoskodtam. Azt mondják inkább így kezeljük a stresszt és a nyomást, mint sem az én módszeremmel... Olcsóbb és biztonságosabb.
Másnap 2 perccel a megbeszélt időpont előtt érkeztem meg a találkozási pontra. Tekintetemmel Ryukot kerestem. Elég feltűnőek voltunk a magunk módján. Hősruhámra emlékeztető kabátban zsebre dugott kézzel vártam. Hosszú szőke hajam rakoncátlankodott a szélben. Kapitányi sapkát most nem hoztam. Jelenleg a pihenés a cél.

Megjelenés:
Elisa Von Altmark
Elisa Von Altmark

Posts : 95
Reputation : 6
Join date : 2018. Mar. 11.

Character sheet
Játékstílus : Normál
Yen: 4750

Vissza az elejére Go down

Ryuk-Elisa - Indulat kezelés a paradicsomban. - Ismerkedés Empty Re: Ryuk-Elisa - Indulat kezelés a paradicsomban. - Ismerkedés

Témanyitás by Kurogawa Ryuk Kedd Márc. 27, 2018 10:57 pm

Őszinte leszek…. azt hiszem… elég nagy szívásnak nézek most elébe. Azt hinné az ember, hogyha valaki nyugodt vérnyomással rendelkezik, nem egy vérbajos fajta és könnyen képes ellazulni, akkor elkerüli a baj. Jó az mondjuk, hozzá tartozik, hogy engem általában óra alatt valahol a tetőn kapott el állandóan a lazulhatnék, de hé! Az átlag pontom még mindig bőven az átlagos rangos fölött van. Talán még osztályelső is lehetnék, ha még egy kicsit megerőltetném magam… meg nem kapnék annyi mínuszpontot a lógásokért. De eddig úgy tűnt, hogy nincs semmi probléma és nem lesz semmilyen összetűzés a főgóréval. Vagyis… a főgóré „kutyusával”. Alias ofővel. Nem hittem volna, hogy egy ilyen átlag mellett is behívnak és bár meglepett a dolog, azért nekem is van annyi eszem, hogy hiába nem akaródzott azért szántam a behívóra némi időt, ami viszont ott fogadott, az egy „kösz nem”-et is kicsalt belőlem, sőt ezen kívül még vagy félórás monológot és némi fenyegetőzést is szült az osztályfőnök szájából a reakciója a „neveletlenségemre”. Épp így esett tehát, hogy a drága pihenéssel, lazulással töltött hétvégémet egy rohadt némberrel kellett eltöltenem. Öregem… Miért? Mit követtem el, hogy ezt érdemeltem… azon kívül persze, hogy lógtam. Viszont nem volt menekülő útvonal, muszáj volt bevállalnom ezt a „kényszer randit”, hisz én húzom a rövidebbet, ha ezt is ellógom. Persze azért egy 4-5 perces késés még belefért természetesen és a megjelenésem is hagyott kívánni valót (kapucnis lila pulcsi (melynek kiegészítője persze a fejemen csücsült) és szürkés-barna farmernadrág, egyszerű sportcipővel), de legalább itt voltam. A felsőm zsebébe süllyesztve a kezem-léptem oda a nőci mellé és nem túl kedvesen, és elég unottan ennyit mondtam csak.
- Essünk túl rajta gyorsan, cica. Nem szeretnék sokáig húzni se a te se a saját időmet. – ezután vörös szembogaramat ráemelve hetykén csak annyit kérdeztem – Na merre az arra?
Kurogawa Ryuk
Kurogawa Ryuk

Posts : 25
Reputation : 2
Join date : 2018. Feb. 21.

Character sheet
Játékstílus : Hardcore
Yen: 5600

Vissza az elejére Go down

Ryuk-Elisa - Indulat kezelés a paradicsomban. - Ismerkedés Empty Re: Ryuk-Elisa - Indulat kezelés a paradicsomban. - Ismerkedés

Témanyitás by Elisa Von Altmark Szer. Márc. 28, 2018 6:33 pm

Meredten néztem az órát ahogy lassan megüti az egészet. Az a másodperc elég hosszú volt ahhoz, hogy felnézzek és körbepillantsak a társam után. Az első fél perc késést aránylag jól tűrtem. Utána kezdtem csak el idegesen topogni a lábammal. Egyre sűrűbben nézelődtem. Többször sikerült megnyugtatnom magam, hogy elfogjuk érni a vonatot még 10 perces késéssel is, de maga a késés ténye irritált. Nehezen viseltem ha valaki nem pontos. Illetlenség ide vagy oda. Nem ez a mondvacsinált dolog frusztrált. Az én időmet rabolja azzal, ha rá kell várnom. Azt pedig elég nehéz megfizetni akárhogy is nézzük. Végül 4,5 perc késéssel de megjelent Ryuk is. Messziről kiszúrtam. Nem láttam sokat az osztályban de elég feltűnő volt a maga módján. A beteges testtartásával és életunt arcával. A feltűnő de sötét színek szintén segítették a beazonosítását. Tényleg ráférne egy kis vidámság. Nem tudom, hogy ez a szokásos modora vagy csak engem tisztel meg ezzel a stílussal. Egyenlőre rá hagyom. Kapucnijára teszem a kezem és mosolyogva megdörgölöm.
-Örüök, hogy eljöttél. Gyere, mert mindjárt megy a vonat.
Keze után nyúlok, hogy csuklójánál megragadva vonszolni kezdjem a vonat felé. Hosszúra nyújtott, sietős léptekkel haladtam. Ha sikerült elkapni a kezét és magammal vonni, erősen és főként stabilan fogtam, hogy véletlenül se veszítsük el egymást a nagy forgatagban. Nem mintha nem lenne könnyű minket a peron másik végéről is kiszúrni. Azért nem akartam több időt elpocsékolni, ha már neki sikerült.
Elisa Von Altmark
Elisa Von Altmark

Posts : 95
Reputation : 6
Join date : 2018. Mar. 11.

Character sheet
Játékstílus : Normál
Yen: 4750

Vissza az elejére Go down

Ryuk-Elisa - Indulat kezelés a paradicsomban. - Ismerkedés Empty Re: Ryuk-Elisa - Indulat kezelés a paradicsomban. - Ismerkedés

Témanyitás by Kurogawa Ryuk Pént. Márc. 30, 2018 11:45 pm

Nem szimpatikus a csajszi. Ezt már eldöntöttem magamban.  Ez a katonás, rövidruha bár illet hozzá, túl csicsás volt nekem, annak ellenére, hogy nyílván nem volt túldíszítve, szimplán nem volt az ízlésemnek való. A csajszi maga meg… eh… bosszantó volt. Ezt az első pár pillanatban tisztán éreztem. Lekezelő, semmitmondó viselkedése egyszerre volt megalázó és irritáló. Szinte látom magam előtt, hogy az egekben hordja az orrát és azt hiszi, hogy fölöttem áll. Nem… Egyáltalán nem szimpi a csajszi. Mikor megragadta a kezem és próbált volna vonszolni egyszerűen ellenálltam és a tőlem telhető módon megpróbáltam kitépni a kezem a szorításából.
- Tisztázzuk ezt drágaság, nem vagyok se a pasid, se a kölyköd, szal ezeket a megmozdulásokat hanyagolni kéretik. – ezzel megigazítva a kapucnim, elég jól érezhető közönnyel intek – Csak utánad, a vonat nem vár…
És annak ellenére, hogy nem hagytam, hogy úgy ráncigáljon, ahogy akar, de végig a nyomában voltam, ha elindult. Viszont egyszer sem engedtem, hogy mögém kerüljön. Sosem szerettem elől menni, valahogy mindig furcsa érzéssel töltött el, ha valaki mindig a nyomomban járt akár ismerős az illető, akár egy alkalmi társ (nem szexuális Rolling Eyes). Nem maradtam le tőle és nem húztam az időt fölöslegesen, ha kényelmes tempót diktált, akár végig a nyomában maradtam, viszont ha kicsit rágyorsított, akkor a vonatállomást elérve kénytelen voltam kicsit megtámaszkodni, míg átkerültünk az jegyellenőrzőkön. Hiába… pocsék az állóképességem. Viszont, ha végre valahára felülünk a vonatra, az első szabad helyre lehuppanok és fejemet a háttámlára rakva lehunyom a szemeim. Rühelltem a tömegközlekedést… meg úgy mindent aminek 2-nél több kereke van (mármint úgy… alapjáraton… szal érted nem fogom jobban érezni magam, ha a vonatnak hirtelen 2 kereke lesz…). Valahogy mindig kiütnek és lefáradok tőlük. Lehet, hogy csak az állott légkör, nem tudom.
- És melyik csomagot választottad? – kérdeztem tőle így random mielőtt még elindult volna a vonat.
Tisztában voltam vele, hogy volt választási lehetőségeink, de őszintén… nem érdekelt annyira, hogy utánanézzek. Az asszem rémlik, hogy ez a „nevelő-tábor” valami egy, vagy két napos intervallumokkal rendelkezett, de úgy… ennyi… hogy mik voltak a csomagban, már nem igazán tudom.
Kurogawa Ryuk
Kurogawa Ryuk

Posts : 25
Reputation : 2
Join date : 2018. Feb. 21.

Character sheet
Játékstílus : Hardcore
Yen: 5600

Vissza az elejére Go down

Ryuk-Elisa - Indulat kezelés a paradicsomban. - Ismerkedés Empty Re: Ryuk-Elisa - Indulat kezelés a paradicsomban. - Ismerkedés

Témanyitás by Elisa Von Altmark Szomb. Márc. 31, 2018 12:30 am

Lendületem gyorsan megakadt. Felvont szemöldökkel fordultam meg. Akkor még nem engedtem el a kezét. Csak miután kitépte azt a markomból. Addigra nem szorítottam, csak nemes egyszerűséggel elfelejtettem elengedni. Jobb szemem sarka megrándult a "drágaság" hallatán. Mosolyogva vettem tudomásul a kívánságát. Szembe fordultam vele és berogyasztottam. Kezeimmel megtámaszkodtam a térdemen és amint egy magasságban volt a fejünk megszólaltam.
-Akkor azt hiszem a beceneveket is hanyagolhatjuk.
Mosolyogtam rá sokat mondóan, majd felegyenesedtem s sarkon fordultam. Ruganyos léptekkel, töretlenül haladtam előre. Erőltetett menetben. Félúton a séta és a kocogás között. Szinte törtem az utat magunk előtt. Így időben elérve a vonatot. Felpattantam a megfelelő kocsira és ott megkerestem a helyünket. Táskámat a csomagtartóra helyeztem egy könnyed mozdulattal és leültem az egyik székbe. Kissé izgatott voltam, még sosem ültem mágnes vasúton. Mardosott a kíváncsiság milyen lehet kitartóan ekkora sebességgel menni a talajon. A repülő felgyorsul, de aztán fel is száll amitől oda a sebességérzet. De ez nem száll fel... remélhetőleg.
-Elküldtem E-mailben. Most fejből nem tudom felidézni. Fel van írva a menetrend, valahol a táskám alján.
Mutatok a fejünk fölé, de abban biztos vagyok, hogy most nem fogok felállni és kikotorni a táskám aljából.
A vonat pedig elindult. Lassan fokozatosan ahogy mindegyik másik. Én teljesen átszellemülve tekintettem ki az ablakon. Ahogy elhagytuk a lakott területet a gépezet rákapcsolt. Az oszlopok egyre gyorsabban és gyorsabban követték egymást. Nyakamon éreztem, ahogy hat ránk az a hihetetlen erő ami a gépezetet mozgatja. Szinte a székbe préselődtem. A táj nem sokat változott még ekkora sebesség mellett sem.
-Neked miért kellett jönnöd? Mármint, mit csináltál, hogy jönnöd kelljen?
Elisa Von Altmark
Elisa Von Altmark

Posts : 95
Reputation : 6
Join date : 2018. Mar. 11.

Character sheet
Játékstílus : Normál
Yen: 4750

Vissza az elejére Go down

Ryuk-Elisa - Indulat kezelés a paradicsomban. - Ismerkedés Empty Re: Ryuk-Elisa - Indulat kezelés a paradicsomban. - Ismerkedés

Témanyitás by Kurogawa Ryuk Kedd Ápr. 24, 2018 10:47 pm

Nem tudom… általában megvoltak elég hamar az első véleményeim az emberekről. És utólag nagyon nehezen változik az hozzáállásom, hisz nem vagyok egy rugalmas típus. És hát… igen… nekem sem volt az a kellemes, barátságos jellemem. De, hogy őszinte legyek… ez a némber irritál. Lekezelő stílusa eléggé taszított, és lehetne mondani, hogy én is hasonlóan viselkedek, de nem! Én szimplán bunkó vagyok. De ő még ráadásul lekezelő is. Megjegyzése nem lett volna probléma, ha nem úgy teszi, ahogy. S miután kiegyenesedett nem igazán látszott rajtam, hogy túlságosan változtatnék a hozzáállásomon. Hisz miért tenném? Ő megtette? Továbbra is kölyökként kezelt, annak ellenére, hogy max 1 év lehet közöttünk, hisz egy évfolyamra járunk. Végül azonban indulnunk kellett, így a kettőnk között ragadt feszültséget nem lehetett kifejezetten elvékonyítani. Bár szó mi szó. Én mindig is olyan típus voltam, aki letojt mindent. Ha pedig nem… akkor is. Így, ahogy a gondjaim nagy részével, úgy ezzel se foglalkoztam már kifejezetten, helyette azon mormogtam magamban, hogy mi a rákért kell ennyire sietnie. Mire végül megérkeztünk a vonatra és bezuhantam az egyik szabad ülésre, azt hittem majd megpusztulok. Szörnyű állóképességem van, ezt mindig is tudtam magamról. Se a fizikumom, se az állóképességem nem valami kiemelkedő, így ez a rövidebb táv is eléggé kiszedte belőlem a „kilómétereket”. Mivel haldokolni sose szoktam, (legalábbis látványosan nem) így felvetve a kérdést úgy gondoltam elindítok egy beszédtémát, melyet gyors letudhatunk és utána visszatérhetünk a pihi részhez. Viszont a válasza valahogy nem hagyta békében az éles nyelvemet.
- Biztos jó címre küldted? Az én címem a Nincsennetem@e-mailre.org. De amúgy remek. Megyünk valahova, valamikorra és kitudja onnan hova tovább. Hm… tetszik a felállás. – mosolyodok el gúnyosan, majd miután rám jött egy ásíthatnék kényszer (a járművek valamiért mindig kidöglesztenek), a kérdésre is választ adtam – Mert túl szorgalmas vagyok. Állandóan iskolán kívüli képzésre járok, mely lehetővé teszi, hogy a megelőzzem a többieket a tananyaggal. Jó mondjuk, lehet az a bajuk, hogy ezt átlagban suli időben teszem. – fejezem be vállmegvonással és egy újabb ásítással… érzem, hogy a sebesség növésével egyenesen arányosan az energiáim is elkezdenek lecsapolódni… remek…
Kurogawa Ryuk
Kurogawa Ryuk

Posts : 25
Reputation : 2
Join date : 2018. Feb. 21.

Character sheet
Játékstílus : Hardcore
Yen: 5600

Vissza az elejére Go down

Ryuk-Elisa - Indulat kezelés a paradicsomban. - Ismerkedés Empty Re: Ryuk-Elisa - Indulat kezelés a paradicsomban. - Ismerkedés

Témanyitás by Elisa Von Altmark Kedd Május 01, 2018 7:56 pm

Éreztem de nem vettem magamra, hogy ellenszenvet táplál irántam. Élcelődését is igyekeztem elengedni a fülem mellett. Úgy éreztem jobban járok ha inkább meredten bámulok kifelé az ablakon. Ha a grimaszolását is bámulnom kellene akkor lehet nem bírnám ki, hogy ne képeljem fel vagy lőjem keresztül a falon...
-Arra küldtem amit az osztályelnök felírt.
Felek egykedvűen. Továbbra is kifelé bámulva a hatalmas ablakon. A jövő menő emberekről jobb kézfejemre terelődik a tekintetem. Alig láthatóan megremegnek az ujjaim. Ökölbe szorítom és sóhajtok egy nagyot. Elernyed az öklöm és érzem ahogy az indulatok ismét elcsitulnak bennem. Komoly lecke volt, hogy féken kell tartanom magamat bármennyire is heccel valaki.
-Örülök, nincs kedvem előszedni.
Vonok vállat. Érzem a gúnyt hangjában de nem érint meg. Mosolyogva nézem ahogy a nyüzsgő emberek lassan elcsitulnak és a peron kiürül. A vonaton mindenféle jelzés jelenik meg. Hallani ahogy a mechanika dolgozik és finoman csukódnak be az ajtók.
Elsőre nem esik le az a tömény irónia amivel mondandóját kezdte. Felvont szemöldökkel fordítom felé a fejem. Kíváncsian hallgatom, hogy az amiért is lenne bűn. Kisvártatva ki is bújik a szög a zsákból.
-Vagy úgy...
Fordulok vissza csalódottan az ablak felé.  Felkönyökölök az ablak pinduri párkányába és államat a tenyeremre helyezem.
-Ha büdös neked az iskola akkor minek foglalod olyanoktól a helyet akik esetleg élnének is a lehetőséggel?
Kérdezem kissé érdektelenül. Nem nézek rá, még az ablakban látszódó halovány tükörképén is keresztül nézek. Nem érzem de látom, hogy pár centimétert emelkedünk. Kisvártatva a vonat elindul. Eleinte furcsállom, hogy szinte vánszorgunk. Végül arra a következtetésre jutok, hogy lakot területen belül nem is fogunk igazán rákapcsolni. Ha Ryuk nem válaszolna elsőre akkor felé fordulva hümmögök egyet, jelezve, hogy várom a választ.
Elisa Von Altmark
Elisa Von Altmark

Posts : 95
Reputation : 6
Join date : 2018. Mar. 11.

Character sheet
Játékstílus : Normál
Yen: 4750

Vissza az elejére Go down

Ryuk-Elisa - Indulat kezelés a paradicsomban. - Ismerkedés Empty Re: Ryuk-Elisa - Indulat kezelés a paradicsomban. - Ismerkedés

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 :: Játéktér :: Tokió :: Itabashi

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.