Hírek az oldallal kapcsolatban

Go down

Hírek az oldallal kapcsolatban

Témanyitás by Nezu on Csüt. Márc. 01, 2018 4:09 pm

Itt fogunk minden újdonságot és nagyobb hírt közzé tenni a staffal.
Az első nagy hírünk, hogy megnyitottunk Very Happy
Nezu
Admin

Character sheet
Játékstílus :
Yen: 99999999

Felhasználó profiljának megtekintése http://bokunoheroacademy.forumotion.com

Vissza az elejére Go down

Re: Hírek az oldallal kapcsolatban

Témanyitás by Nezu on Vas. Márc. 11, 2018 11:09 pm

Némileg módosult a felszerelések pályázatok szabálya, hogy olyanoknak is megérje új eszközöket kitalálni, akik nem az elmére építik a karaktert. Egyelőre még ez is Béta fázisban van, így lehetnek még változások benne.
Nezu
Admin

Character sheet
Játékstílus :

Témanyitás by Nezu on Kedd Márc. 13, 2018 9:11 am

Kicsit pontosítottam/javítottam a tagozatok illetve a szárnysegédek fogalmán remélve, hogy így egy picit tisztább kép van róluk.
Nezu
Admin

Character sheet
Játékstílus :

Témanyitás by Shigaraki Tomura on Kedd Szept. 04, 2018 10:28 pm

Szép napot/estét!

Mint olvashattátok már ha jártatok errefelé mostanában Nezunak meggyűlt a baja az oldal működtetésével és felajánlotta konkrétan a nagyközönségnek, hogy ha kell valakinek akkor átadja az admin pozíciót. Én mivel szeretem magát az animét, illetve tetszik az oldal is úgy gondoltam egye fene.. egy próbát megér, hogy egy kis lelket öntsünk az emberekbe.
Egyébként van karakterem az oldalon. Kobashi Shinjiro névre hallgat szegénykém és eléggé inaktív voltam mikor megalkottam a karaktert ugyanis akkoriba helyezkedtem el az új munkahelyemen és nem titok vendéglátózok. Nagyon sokat dolgoztam.

Nos, akkor amit tudni kell rólam..

• 22 éves férfi egyed vagyok
  • 8-9 év tapasztalatom van fórum alapú szerepjátékokban. Leginkább anime alapú oldalakon játszottam.
  • Volt pár évvel ezelőtt nekem is saját Nartuto világon alapuló frpg oldalam, de fiatalság bolondság azt annak idején elrontottam.
  • kedves, jó fej, megértő és vicces is vagyok azonban a szabályokat szeretem betartatni.

Amit szeretnék kérni.

Minden még használható staff tag jelentkezzen nálam PÜ-ben. Legyen az moderátor vagy akár csak mesélő. Szeretnék egy kis kupaktanácsot összehozni, meghallgatni mindenkit hátha van valakinek valamilyen szuper ötlete. Illetve ebből ki tudom szűrni kikre számíthatok.

Lesznek kinézetbeli változások, lesz minden féle akció, kaland és sok-sok lehetőség szóval örülnék ha mindenki, aki szereti ezt az oldalt vagy csak aza nimét és szeretne játszani az most kezdje el újra!

Üdv,
Shigaraki Tomura, új admin
Shigaraki Tomura

Felhasználó profiljának megtekintése

Témanyitás by Shigaraki Tomura on Kedd Szept. 04, 2018 11:29 pm

UPDATE 1.0

Design

• A boardok leírása mellé bekerültek bizonyos képek.
  • Beállítottam, hogy látható legyen az adott boardon belüli utolsó postoló avatarja.
  • Az avatarok mérete 150x200

Játékmenet/fórum

• Egyelőre a hardcore játék opcíót szüneteltetem. Kevesen vagyunk ahhoz, hogy olyan játékokat játszhassanak a karakterek amikbe meghalhatnak. Szóval most a hardcore legrosszabb eshetősége a börtön!
  • A postok minimum szó számát 250re emeltem ugyanis ahogy elnéztem mindenkinek sikerült nagyjából a 200 szavas limit. Ez a 250 körülbelül fél oldal wordben.
  • Engedélyezek 5(!!) hős karakter indítást azonban nem a világ legjobb hősei lehetnek. Szigorúan csak az U.A tanári pozíciót tölthetnek be és tőlem kell engedélyt kérni rá!

Egyelőre ennyi, további változások a kupaktanács után!

Üdv,
Shigaraki Tomura

frissítve: 2018.09.05
Shigaraki Tomura

Témanyitás by Mera on Szomb. Szept. 08, 2018 1:58 pm

Néhány apróbb változás:
-Ezentúl én leszek felelős a kalandok zárásáért. Ahogy ezt ma hajnalban egyesek már láthatták.
-a kalandra jelentkezések köze bekerült egy befejezett kalandok listája. Ez egy archív, minden ide írt poszt törölve lesz. Kérem, csak akkor írjatok ide, ha egy kaland/event befejezödött és még nincs a listán, lehetőleg csak a kalandot levezető mesélő.
-megszűnt az adminisztrátor csoport. Az egyetlen tagja átkerült a mesélők közé.

Az Et-k/quirkek/pályázatok/felszerelések ellenőrzése és ismerkedős játékok lezárása feladatkörök még tárgyalás alatt.
Mera

Character sheet
Játékstílus :
Yen:

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom

Vissza az elejére