Fake Red Hood

2 posters

Go down

Fake Red Hood Empty Fake Red Hood

Témanyitás by Nyarla Szomb. Ápr. 07, 2018 2:14 pm

Játékmód típusa: Hardcore
Név: Nyarla Shinku Thoth
Becenév/Hős név: Crimson Beast (Karmazsin Bestia) - Fake Red Hood (Hamis Piroska)
Nem: lány
foglakozás: Hivatalosan Bűnöző
Kor: 14-15 lehet, ő maga se tudja pontosan (nem érdekli)
osztály-évfolyam/specializáció: -
Szinkód: Dubarry (#FFBAD1)

Kinézet:
Mindig sápadt bőr, s mellé élénkvörös, karmazsin, narancsos árnyalatokban úszó hajkorona. A haj mintha nem lenne gravitációja mindig körülötte lebeg, kivétel 2 hatalmas hajfonat mely a vállain keresztül egészen a szoknyáig lógnak le. A hajból kibújik két farkas fül. Ajkai szélesebbek az átlagénál és szeme borostyán, ereje használatával viszont átválthat a szem udvara feketére.
Ruhája akár piroskáé a meséből, fodros mini szoknya, masnik és csuklya. A szoknyán van egy lyuk ahonnan farkas farok bújik elő.

Jellem:
Megtört, már ilyen fiatalon fáradt jellem. Valójában kissé félénk, sose volt barátja s nem igen szerette senki, így bizalmatlan, de jóindulatú. Erkölcsei erősek, s gyűlöli magát amiért mégsem tud mindig eleget tenni a saját filozófiáinak. Ha megteheti mindenkivel kedves és előzékeny, ám a nagyvilág előtt egy hatalmas és legyőzésre váró gonosznak adja elő magát. Nagy igényei nincsenek, ő igazából csak segíteni akar, s a világot egy szebb hellyé tenni. Egy szebb világban ő lehetne a tökéletes szuperhős alapanyag.

Quirk: Mutáció - "karmazsin bestia"
Két szülője egyesült quirkjét örökölte, mely egy belső démon egy bestia mely örökkön ki akar törni s pusztítani. A sötétség az apjától származik, az erő hogy az szivárogjon pedig az anyjától.
Testéből a belső bestia örökkön szivárog ám a lány nem engedi testén kívülre. Ezért az aurája mindig baljóslatú és félelmetes. Ereje ahogy a belső hatalom átjárja lassan növekszik akár egy vadállaté. Sebesség, erő, hallás, reflex stb. Az ereje nagy részét mivel fél tőle tudat alatt a hajába irányította ezért az örökkön lebeg körülötte, mintha nem lenne gravitációja.  Ezt sokan a képességének nézik, és ezért el van erjedve, hogy irányítja a haját. A belső démona, nem egy különálló létforma, csupán a lány belső fájdalmai és kétségbeesései amiket elnyomott. Apja miatt leginkább ez farkasra hajaz, ám nem tudni hogyan nézne ki a tényleges megtestesülése, és nem is célom, hogy bármikor kiderüljön.
Mutációval végbement változások: Farkas fül és farok, nagyobb karmok és fogak, kiváló szaglás és hallás továbbá farkasvaksága van, tehát alig lát természetes szürkületben.
Engedély?:

Előtörténet
Megnyalom az ajkaim szélét, majd fáradtan esek össze valami frissen megdöglött tetem mellé. A bűz fojtogat ám végül valahogy sikerül némi tüzet csiholnom pár kővel s karóra tűzve felé rakom az állatot. Macska, vagy kutya lehetett valamikor fogalmam sincs. Nem is számít. Bámultam bele a parázsba s vártam, hogy a bűzölgő szag átcsapjon a frissensült zamatos illatába. A tűz mely végig kísérte életem s melynek lobogása olyan, mint hajam idegesítő lebegése körülöttem.

Három nagy láng gyúlt eddigi életem folyamán, három nagy tűz a lelkemben, mely a jelenbe vezetett. A három láng, mely a helyett, hogy bevilágította az utamat, sötét árnyékokat csinált rá s végül teljesen elfeketítette.
Korom már nem számít nem is követem. Kettő vagy három éves lehettem az első tűznél, tudatom éppen, hogy létre jött s a quirkem, szüleim legnagyobb félelmére alakot öltött. Egy kicsi az anyából, egy kicsi az apából. A legtöbb esetben ez kész áldás, ám jelenleg inkább átok.
Édesapám valamikor régen bűnöző volt, egy szörnyeteg, csak úgy hívták a Bestia. Egy farkasember, ki belső gonoszságát fizikai valóba tudta önteni egy hatalmas fekete farkas képében. Vér s halál szegélyezte útját, míg nem találkozott a Fehér Hőssel.
Anyám képessége a lelke kitörése volt. A legjóságosabb és kedvesebb teremtés egész japánban, egész hős klubok alakultak köré épülve, s csak a Fehérnek, vagy Fehér Hősnek hívták. Képességével ki tudta terjeszteni belső fényét és ezáltal szépséget téve a megfáradt, elfeketedett szívekbe.
Apám beleszeretett azonnal, s feladta magát. Még gyermekek voltak mindketten s húsz évvel később, miután apámat kiengedték s bevonult a történelembe, mint a valaha volt legnagyobb elért személyiségváltozás, összeházasodtak. A szépség és a szörny mondták sokan. Azután jöttem én és kis családunk boldogsága határtalan volt.
Ebbe a szépségbe hatolt bele a quirkem, apám s anyám erejének egyesülése. Pokoli fájdalom volt, amit apám benső sötétségem anyám erejével karöltve próbált szivárogni, kitörni belülről kezdve kezdte alakítani a testem. A fájdalom határtalan volt, amint végbement a mutáció. Általában már a méhben megtörténik ez a változás, ám szüleim erői utat nyitottak azt új folyamatoknak. Farkaséhoz hasonló füleim és farkam nőtt. És a folyamat nem állt meg.
Szüleim mindig veszekedtek innentől, hogy hogyan történhetett, hogy miért nem gondoltak erre. Napról napra agresszívebbek lettek, napról napra egyre inkább beitta magát a gonosz a házba.
Majd egyik reggel mikor felébredtem egy álomba sírt este után szüleim véres teteme formált körülöttem tócsát. Megölték egymást az éjjel s engem egyedül hagytak. Sokkos voltam, mozdulni se tudtam. Nem tudom mikor találtak ránk, ám mikor megláttak szüleim holtteste feledt vérben uszva megvádoltak s örökre rám ragadt a Crimson Beast jelző.

Egy gyermekeknek tartott különleges átnevelőbe, javítóintézetbe kerültem, ahol ténylegesen szörnyként kezdtek kezelni. Akkor fel sem fogtam a történéseket, csupán visszagondolva tisztult ki előttem a kép. Ott senki nem volt barátja senkinek, s a nevelők is úgy kezeltek minket, mint bűnözőket, akik fiatalok a börtönhöz. Éheztettek, ütöttek minket, s az erőm egyre csak csordogált ki, ám minden fájdalom ellenére, elnyomtam magamban. Ám lassan testem elkezdett fejlődni, és a női lét minden bája rám meresztette a nem kívánatos szemeket.
Letámadtak kinevettek, ruháimat széttépték, s az ágyra löktek. Eddigre mesekönyvekbe menekültem, és ezek romantikussá tették gondolkodásmódomat így nem hagyhattam ekkora gyalázatot. A félelmem s a fájdalmam ekkor tört elő, mint a második tűz. Életemben először tapadt vér a kezemhez ám tudat nélkül, mint egy bestiálisösztönlény kiirtottam támadóimat, s miközben menekültem a házból mindenki mást is, aki az utamba tévedt.
Tizenhárom-Tizennégy éves lehetettem ekkor.
Bőgtem, napokon keresztül, ütöttem a falat, s ott ártottam magamnak ahol tudtam. A gyilkolás tényét nem bírtam elviselni, a tény hogy elvettem életeket elviselhetetlen volt. S ha még nem lenne elég az egész világ megismerte az arcom és a nevem. Szuper bűnöző lettem, a Karmazsin Bestia.
De én nem akarok ártani senkinek. Nem akarok bántani senkit jogtalanul. A javítóban megtanultam az egész törvénykönyvet. Ismerem a jogokat, és a bűnök súlyát. Ezért is fáj csak még inkább tettem.
Ám mégis, lehet esély a számomra társadalmi szinten?
Van esélyem a becsületes életre?
Felvételik már elkezdődtek, vajon felvennének az U.A.ba?
Rejtezve figyeltem az onnan ki be járkáló diákokat s irigységgel néztem vidám arcuk s reményüket a jövőre. Meg kell próbálnom bekerülni és hőssé válni. Feladom magam és utána megtisztítom az életem.
S ez az elhatározás s annak sötétségbe borulása a harmadik tüze létemnek. Csak egy pillanatra hallottam meg amint a kilépő diákok nevetgélve mesélnek egymásnak a jövőképükről és ekkor hallottam meg a Karmazsin Bestia nevet, mint akit korosztályuk elsődleges célpontjaként tartanak számon ellenségként, akit le kell győzni egy mérföldkőnek, aki segít nekik jobb hőssé válni.
Fájt a gondolat, a fiatalok beszélgetése és könny csordult a szemembe. Ám az önfeláldozás a legnagyobb erénye egy hősnek…
Izgalmas ez az új tűz. Legyek ugródeszka az emberiségért?


A hús elkészült végre, s könnyem kicsordult a meleg étel érzetétől a gyomromban.  Felfoghatatlan ideje először dőltem nyugodtan hátra mikor meghallottam a félelem sikolyát.  Azonnal felpattantam s rohantam a baj forrásához ahol is látom amint egy nálam idősebb lányt letámadott egy késes férfi.
Kukából halászott rongyok, halszálkából faragott tű, és lebontott szövetek segítségével varrtam magamnak ezt a ruhát, ezt a vörös köpenyt és csuklyát mely társam lesz utamon… Mélyen szemembe húztam s úgy támadtam le s győztem le a bűnözőt.
Gonosz nevem már van. Itt az idő hőssé is lenni…
A nő kérdésére Hamis Piroska néven mutatkoztam be. Egy mesekarakter hamis bőrét vettem fel, ki szimbolikusan harcol a saját farkasa ellen. Ez illik rám.
Egy gonosztevő leszek, aki növeli a hősök önbizalmát, s tereli őket egy szebb világ felé.
S közben hősként mikor senki nem lát segítek, ahol tudok.
Érdekes egy jövőkép. Végül is tetszik.
Nyarla
Nyarla

Posts : 8
Reputation : 0
Join date : 2018. Apr. 07.

Character sheet
Játékstílus :
Yen:

Vissza az elejére Go down

Fake Red Hood Empty Re: Fake Red Hood

Témanyitás by Nezu Szomb. Ápr. 07, 2018 7:43 pm

Üdv.
Érdekes és egyben nehéz utat választottál, kíváncsian várom mi kerekedik ki belőle. Az előtörténeted elfogadom

Kezdő tőkéd: 5000 yen
Kezdő tulajdonságaid :1 C 3 D, 2 E tier, amit szabadon oszthatsz szét.
Kérlek mielőtt elkezdesz játszani ezek alapján írd meg az adatlapod és jó szórakozást ^^
Nezu
Nezu
Admin

Posts : 98
Reputation : 3
Join date : 2017. Dec. 06.

Character sheet
Játékstílus :
Yen: 99999999

https://bokunoheroacademy.forumotion.com

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.