[Játékos küldetés] A város sötét utcáin

4 posters

Go down

[Játékos küldetés] A város sötét utcáin Empty [Játékos küldetés] A város sötét utcáin

Témanyitás by Shadow Broker Hétf. Ápr. 09, 2018 10:06 pm

Tokyo a Felkelő Nap országának fővárosa, egyben a legsötétebb titkokat is rejti magában. Sosem lehet tudni ki bújik meg az alvilágban, vagyis eddig a pillanatig.

Pár fickó sétál az egyik sikátor hátsó sötét árnyékos utcáján, amikor eltűnnek egy vörös pacát hátrahagyva. A helyi rendőrség csak találgat, de semmi biztosat nem tudnak mondani az ügyben.

Eközben pár kilóméterrel arrébb a Purgatóriumban

Egy telefon csörrenése töri meg a basszus mély hangját egy ismerős asztalán. Bizonyos információk szerint egy bűnöző van a városban. Ami a legrosszabb, hogy a helyiek nyugalmát olyan módon töri meg amivel nem szabadna. Pár percre rá néhány kiválasztott egy üzenetet kap a telefonjára miszerint:
Unknown Number:




Szóval ez lenne a leírás és a bevezető, a többit in-game kaphatják meg a lelkes jelentkezők pár részlettel

Továbbiak:

-bárki jelentkezhet kortól és csoporttól függetlenül
-a karakterek hallhattak a híradóban/pletykásoktól/újságban furcsa eltűnésekről és hasonlókról
-kalandban harcra lehet számítani
-HC karakterek is normál módban futnak majd

Jelentkezési határidő legyen posztolástól számított egy hét azaz: ÁPRILIS 16
Shadow Broker
Shadow Broker

Posts : 72
Reputation : 1
Join date : 2018. Mar. 08.

Character sheet
Játékstílus : Normál
Yen: 11200

Vissza az elejére Go down

[Játékos küldetés] A város sötét utcáin Empty Re: [Játékos küldetés] A város sötét utcáin

Témanyitás by Malasorte Hétf. Ápr. 09, 2018 10:51 pm

Elég bajlóslatúnak tűnik a kaland szóval én jövök.
Malasorte
Malasorte

Posts : 45
Reputation : 2
Join date : 2018. Mar. 28.

Character sheet
Játékstílus : Hardcore
Yen: 10000

Vissza az elejére Go down

[Játékos küldetés] A város sötét utcáin Empty Re: [Játékos küldetés] A város sötét utcáin

Témanyitás by Nyarla Kedd Ápr. 10, 2018 10:54 pm

Éhesen, remegő végtagokkal csoszogtam végig az eddigi legbűzösebb sikátor hideg kövein, mezítelen talpam vöröslött a fagyos estén. Felfelé néztem és egy szebb jövőről álmodoztam, mikor hirtelen nagyot fordult velem a világ és egyenesen orra estem fejjel egy újság hirdetményére. Először dühösen a csúszás okára pillantottam, majd hálásan az égre nézve kaptam fel a banán széttrancsírozott héját, és kezdtem rágcsálni, miközben a cikket néztem. Biztos meleg van ott... Megyek.
Nyarla
Nyarla

Posts : 8
Reputation : 0
Join date : 2018. Apr. 07.

Character sheet
Játékstílus :
Yen:

Vissza az elejére Go down

[Játékos küldetés] A város sötét utcáin Empty Re: [Játékos küldetés] A város sötét utcáin

Témanyitás by Shadow Broker Hétf. Ápr. 16, 2018 7:01 pm

Sziasztok!

Köszönöm a jelentkezést!

A küldetés itt indult: link

Csatlakozni a második kör előtt lehet másoknak!
Shadow Broker
Shadow Broker

Posts : 72
Reputation : 1
Join date : 2018. Mar. 08.

Character sheet
Játékstílus : Normál
Yen: 11200

Vissza az elejére Go down

[Játékos küldetés] A város sötét utcáin Empty Re: [Játékos küldetés] A város sötét utcáin

Témanyitás by Kogite Isao Vas. Ápr. 29, 2018 2:45 pm

Ha még lehet, akkor becsatlakoznék, amúgy vegyétek tárgytalannak
Kogite Isao
Kogite Isao

Posts : 32
Reputation : 0
Join date : 2018. Apr. 13.

Character sheet
Játékstílus : Hardcore
Yen: 10000

Vissza az elejére Go down

[Játékos küldetés] A város sötét utcáin Empty Re: [Játékos küldetés] A város sötét utcáin

Témanyitás by Shadow Broker Vas. Ápr. 29, 2018 7:13 pm

Örömmel látunk a játékban! Holnap jön a forduló és ha írsz egy posztot akkor be tudsz csatlakozni

A többiek nagyon profik voltak róluk vehetsz példát a csatlakozás módjához, vagy simán is tévedhetsz a helységbe ahol most vagyunk Smile
Shadow Broker
Shadow Broker

Posts : 72
Reputation : 1
Join date : 2018. Mar. 08.

Character sheet
Játékstílus : Normál
Yen: 11200

Vissza az elejére Go down

[Játékos küldetés] A város sötét utcáin Empty Re: [Játékos küldetés] A város sötét utcáin

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.