[Ismerkedős]Csak egy szokásos nap a kórházban (Aritme&Shadow)

3 posters

 :: Játéktér :: Tokió :: Koto

Go down

[Ismerkedős]Csak egy szokásos nap a kórházban (Aritme&Shadow) Empty [Ismerkedős]Csak egy szokásos nap a kórházban (Aritme&Shadow)

Témanyitás by Shadow Broker Hétf. Márc. 12, 2018 11:14 pm

Lassan nem is számolom az éveket, hogy pontosan mennyi idő telt el azóta, hogy megtudtuk apum diagnózisát. Tüdőrákban szenved. Nem is tudom mi mást kell tudni róla, mint azt hogy életveszélyben van tulajdonképpen minden nap.
Ma van az a nap amikor el kell vinnünk a JFCR központba, hogy a szokásos havi kontrollon részt tudjon venni. Öcsém mint eddig mindig sajnos dolgozik, így egyedül kísérem őt el a helyre, de legalább ilyenkor kettesben tudok Johnnal apámmal lenni.

Alig tíz percig vártunk érkezés után, hiszen a megfelelő zsebbe csepegtettem egy kis pénzt már jóideje folyamatosan, így apukám jópár órás vizsgálata elkezdődött.

A folyósón üldögéltem az egyik széken, a kísérőket elengedtem ebédelni, én pedig előre dőlve tédemre támaszkodva merültem gondolataimba.

Anno elmentem külföldre és az egyik cégnek hála sikerült a legjobb kezelésre apámat bejuttatni, a legjobb orvosokat idehivatni, de mégis bennem van a félsz.
Ott gubbasztottam kitudja mennyi ideje, mikor a magány és érzelmeim eluralkodtak rajtam, és akaratlanul is de játszani kezdtem az erőmmel, ami tulajdonképpen délibáb hatást keltett a földön.

Észbekaptam és hátradőltem, majd fogaimat összeszorítottam egy pillanatra. Nevetni támadt kedvem, amit nem is tartottam vissza. Sajnos ez kicsit hangos lehetett, ugyanis páran nézni kezdett engem, de nem mert eddig odajönni hozzám senki, esetleg most...
Shadow Broker
Shadow Broker

Posts : 72
Reputation : 1
Join date : 2018. Mar. 08.

Character sheet
Játékstílus : Normál
Yen: 11200

Vissza az elejére Go down

[Ismerkedős]Csak egy szokásos nap a kórházban (Aritme&Shadow) Empty Re: [Ismerkedős]Csak egy szokásos nap a kórházban (Aritme&Shadow)

Témanyitás by Aritme Pént. Márc. 30, 2018 7:54 pm

Ha egyszer már orvos vagyok, akkor nem meglepő, hogy kórházban dolgozok.
Szerencsére azért a hősök elintézik a munka nagy részét, és én már csak olyanokkal találkozom, akiknek komoly szüksége van az orvosi ellátásra, vagy éppen olyan bajuk van, amiről nem szívesen beszélnek. A mai nap hosszú és fárasztó volt eddig is. Szeretem a munkám, viszont a vele járó embereket nem igazán, és nagyon sokan nem értik meg, hogy még én sem vagyok mindenható, nem tudok minden betegséget azonnal meggyógyítani. Ráadásul ezek még csak a betegek, és a hozzátartozik voltak.

Éppen készültem leadni az ügyeletet, mikor hangos nevetés törte meg a csendet. Egyáltalán nem örültem neki, mert ez azt jelenti, hogy nekem kell megoldanom a problémát, és rosszabb esetben még a szabadidőmbe is belelóghat a dolog. Mindezek ellenére jópofát fogok majd vágni dologhoz, és próbálom elérni, hogy az érzelmeim ne befolyásolják a cselekedeteimet. Vettem egy mély lélegzetet, és utánajártam, hogy honnan jön a zavaró tényező.

-Elnézést, de meg kell kérnem, hogy szíveskedjék abbahagyni. A betegeket zavarhatja a maga nevetése.
Ráadásul nem csak a betegek, akiket zavart, hanem engem is. Bár én pár percen belül le is fogok lépni, akkor is, ha ez az ostoba nőszemély nem hagyja abba a folyamatos zajkeltést.
Aritme
Aritme

Posts : 15
Reputation : 0
Join date : 2018. Mar. 05.

Character sheet
Játékstílus : Hardcore
Yen: 11000

Vissza az elejére Go down

[Ismerkedős]Csak egy szokásos nap a kórházban (Aritme&Shadow) Empty Re: [Ismerkedős]Csak egy szokásos nap a kórházban (Aritme&Shadow)

Témanyitás by Shadow Broker Szomb. Márc. 31, 2018 2:05 am

Furcsának találtam a szituációt, hogy végülis miért kezdtem el nevetni, majdnem hogy nekem is rejtély. Irrealitás. Talán ez a legmegfelelőbb szó, hiszen nehéz elhinnie az embernek, hogy ilyen kicsi világában ilyen rendkívüli dolgok történhetnek. Annak idején amikor édesapám diagnózisa kiderült, nem volt időm feldolgozni, most sem nagyon van, viszont ilyen magányos percekben könnyen belebújik az emberbe a gondolatainak a sora.

Egy fiatal lány sétált végül oda hozzám, arca ideges volt és fáradt, persze érthető módon. Az idegesség tőlem származik, a fáradság a munkájából.
Lassan emeltem rá a tekintetem, majd halkan mondtam neki.
-Sajnálom... Tudja ilyenkor a legrosszabb a várakozás és néha a legrosszabbat hozza ki belőlem.-néztem rá, arcomra kiülve minden fájdalom. Lehet ennek oka kissé sajgó fejem, mely a hosszú nap után a súlyos gondolatok alatt roppant meg, de az is lehet, hogy szimplán a szmog vagy a zaj az oka...
-Esetleg nem tudja mennyi idő lehet még mire végeznek idebent?-biccentem a fejem az ajtó felé.
Shadow Broker
Shadow Broker

Posts : 72
Reputation : 1
Join date : 2018. Mar. 08.

Character sheet
Játékstílus : Normál
Yen: 11200

Vissza az elejére Go down

[Ismerkedős]Csak egy szokásos nap a kórházban (Aritme&Shadow) Empty Re: [Ismerkedős]Csak egy szokásos nap a kórházban (Aritme&Shadow)

Témanyitás by Shadow Broker Pént. Ápr. 20, 2018 10:46 pm

Aritme??
Shadow Broker
Shadow Broker

Posts : 72
Reputation : 1
Join date : 2018. Mar. 08.

Character sheet
Játékstílus : Normál
Yen: 11200

Vissza az elejére Go down

[Ismerkedős]Csak egy szokásos nap a kórházban (Aritme&Shadow) Empty Re: [Ismerkedős]Csak egy szokásos nap a kórházban (Aritme&Shadow)

Témanyitás by Nezu Szer. Május 02, 2018 8:41 pm

Kérésre a játékot lezárom. Mivel nincs meg a szükséges körök száma, így fejlődéshez sem tudjátok felhasználni.
Nezu
Nezu
Admin

Posts : 98
Reputation : 3
Join date : 2017. Dec. 06.

Character sheet
Játékstílus :
Yen: 99999999

https://bokunoheroacademy.forumotion.com

Vissza az elejére Go down

[Ismerkedős]Csak egy szokásos nap a kórházban (Aritme&Shadow) Empty Re: [Ismerkedős]Csak egy szokásos nap a kórházban (Aritme&Shadow)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 :: Játéktér :: Tokió :: Koto

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.